Artur Szpilka w ostrym tonie wypowiedział się krytycznie o ideologii gender i lobby homoseksualnym i za tonie wpuszczono go na swoją walkę do ameryki.

Artur Szpilka w ostrym tonie wypowiedział się krytycznie o ideologii gender i lobby homoseksualnym i za tonie wpuszczono go na swoją walkę do ameryki.

Nie wpuścili Szpilki do USA

 

 

http://niezalezna.pl/50562-nie-wpuscili-szpilki-do-usa

 

 

 

13.01.2014

 

Amerykański urząd imigracyjny nie wpuścił polskiego boksera Artura Szpilki na teren kraju. Polak 25 stycznia ma stoczyć walkę w wadze ciężkiej z Bryantem Jenningsem. Bokser został zawrócony na lotnisku w Chicago.

 

Zaskoczony całym zamieszaniem jest Andrzej Wasilewski promotor Artura Szpilki.

 

– Ustalamy jaki jest stan faktyczny w sprawie Artura, bo mamy sprzeczne informacje. W poprzednim roku dwukrotnie boksował on w Ameryce i nie było problemów – oświadczył Wasilewski.

 

Szpilka, dobrze rokujący, utalentowany młody polski bokser wagi ciężkiej, który na zawodowych ringach wygrał wszystkie 16 walk, jest w drodze powrotnej do Europy. W USA w wyjaśnienie kwestii zawrócenia pięściarza zaangażowani są jego współpromotor i jednocześnie prawnik Leon Margules, a także wynajęty specjalnie na tę okazję ekspert od prawa imigracyjnego.

 

Tuż przed wylotem do USA Artur Szpilka w ostrym tonie wypowiedział się krytycznie o ideologii gender i lobby homoseksualnym.

 

 

KOMENTARZ:

 

Z wywiadu trenera Łapina wynika, że służba na lotnisku miała polecenie z Warszawy, by sprawdzić Szpilkę, cytuje: […] „Teraz podobno coś przyszło z Warszawy, że jednak musi teraz wracać … tak nam tłumaczył chłpak z kontroli”: http://eurosport.onet.pl/boks/fiodor-lapin-zdradzil-powody-zatrzymania-artura-szpilki/6xvk8

 

Nie wiadomo kto wydał takie polecenie. Być moż szef polsatu Solarz, ponieważ Szpilka przed odlotem miał żal do polsatu że tej walki nie będzie transmitować a tylko będzie na płatnym kanale PPV.

 

Cytuje: „Nie wiem nic że ma być na płatnym kanale PPV, miało być inaczej, miało być w polsacie”. – Pytał dziennikarza czy ma być w PPV – dziennikarz odpowiedział że tak. „No to sami widzicie. Nie chce tego komentować … szkoda, chciałbym by więcej Polaków zobaczyło tę walkę, a tak, jak będzie na kanale płatnym PPV to wielu Polaków nie obejrzy … a teraz jeżeli będzie na PPV – to ja sobie też nie pozwolę na pewne rzeczy, koniec i kropka”… Wydaje mi się, że bardziej zabolała naszych wrogów wypowiedź Szpilki: „Niech zobaczą że Polak potrafi”:

 

http://eurosport.onet.pl/boks/artur-szpilka-nie-moge-sie-doczekac-jestem-przygotowany-chyba-najlepiej-w-karierze/2wtqx

Dodaj komentarz