USA z modelu-wzorca praw człowieka przeistoczyły się w manipulatora i uzurpatora internetowych praw napisał rzecznik Komunistycznej Partii Chin.

Chiński Minister Spraw Zagranicznych: USA to złośliwiec, podsłuchiwacz i internetowy najeźdźca

Czerwiec 26, 2013

Przegląd prasy międzynarodowej

 

Stany Zjednoczone z modelu-wzorca praw człowieka przeistoczyły się w maipulatora i uzurpatora internetowych praw napisał rzecznik Komunistycznej Partii Chin. Odpowiadając mocnym uderzeniem słownym odnośnie amerykańskich oskarżeń pod adresem władz chińskich dotyczących E. Snowdena.

 

Notatka potępiająca amerykańskie zachowanie ukazała się w dzienniku chińskim w której dalej czytamy, że …amerykanie prezentując dokument  z wymogiem wydania Snowdena wybrali nieprawidłowy nakaz aresztowania..

 

Komentator Wang Xinjun z Militarnej Akademii napisał, że nie tylko amerykanie zignorowali procedury prawa nie przepraszając za taki rodzaj zachowania, to jakby nic się nie stało krytukują władze chiński o nie zastosowanie się do pisma o extradycję Snowdena.

 

Rzecznik Ministera Spraw Zagranicznych Chin powiedział wprost, że amerykańskie posądzenia są bezpodstwne i nie do zaakceptowania.

 

 

 

Dodaj komentarz