Tomaszewski zatrzymał Anglię, a Bogdan Borusewicz Rosję…

Proszę spojrzeć na nadętą twarz, to niezłomny i nieugięty Pan Senator Borusewicz. Ten Pan wystraszy Rosję.

Putinie Bój się.

Zaprezentuję wam szanowni państwo postawę polityków z Polski. Pan Bogdan Borusewicz od 2005 marszałek Senatu III Rzeczypospolitej VI, VII i VIII kadencji.

Od 2013 wiceprzewodniczący PO.

Rwał się, żeby pojechać do Moskwy na pogrzeb Borysa Niemcowa, a prawdziwie  to Boruch Neumana.

Szalenie się zdziwił Pan Bogdan Borusewicz, że odmówionomu wjazdu do Rosji. I tu rozpoczyna się kabaret.  Co powiedział Pan marszałek Senatu IIRP w telewizji w Polsce… cytuję… Wydaje mi się, że Rosja bała się mojej obecności… Nagle dowiedzieliśmy się, że jest jakaś lista z nazwiskami osób, które mają zakaz wjazdu do tego kraju. Wcześniej o tym nie słyszałem, że ja nie mam prawa tam pojechać. Myślę, że w ostatniej chwili doszli do wniosku, że nie należy mnie wpuścić(…)

Na zakończenie swojego wystąpienia w telewizorni w Polsce  marszałek Senatu podkreślił.  Cytuję

…My jednak nie pozwolimy Rosjanom decydować, kto pojedzie na pogrzeb do Moskwy –

 

A teraz po kolei odnosząc się do kabaretowego wystapienia Pana Marszałka;

Pan Borusewicz „nie wiedział” o liście osób, które mają zakaz wjazdu do Rosji? To może „nie wiedział” też o liście osób z Rosji, jakie dostały wcześniej zakaz wjazdu na teren mumi jeuropejskiej, a która to lista została ustalona ZANIM Rosja zdecydowała się odpłacić tą samą monetą? On nie wiedział, on „polityk wielkiego formatu”, marszałek Senatu -. to kto ma wiedzieć?

Ale szczytem tej ułomnośi politycznej jest stwierdzenie, ż my jednak nie pozwolimy Rosjanom decydować, kto pojedzie na pogrzeb do Moskwy – My to kto Panie marszałku. Kto będzie o tym decydował. Finansjera światowa, no bo nie Pan?

 

Pan Borusewicz zapomniał, że to w Polsce byle ścierwo może powiedzieć Polakom:

cytuję „Wy tu nie macie nic do gadania”. Ci którzy tak mówią do Polaków  właśnie za to nie lubią Rosji, że tam nie mają nic do powiedzenia…

 

Widać przejrzyście, polityczna koalicja obcoplemieńców gra o jeszcze większe napięcie w stosunkach z Rosją. Wgląda na to, że komuś pod sufitem instalacja wysiadła, albo jest to działanie na cudze zlecenie. Wygląda to, że Kreml zaczyna naśladować Waszyngton w polityce wizowej wobec Polaków. Trudno dostępne i drogie wizy, a po przybyciu może nastąpić jeszcze cofnięcie z powrotem do Polski na lotnisku lub już na granicy. Rożnica polega na tym, że nikogo w Rosji nie zawrócono do kraju pochodzenie po przylocie, a przed wylotem.

 

Czym jest Fobia  – jest to zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie.

 

Fobie wywoływane są przez pewne sytuacje lub obiekty zewnętrzne wobec osoby przeżywającej lęk, które w praktyce nie są niebezpieczne. Zasadniczy obraz fobii to przesadne reakcje zaniepokojenia i trwogi, pomimo świadomości o irracjonalności własnego lęku oraz zapewnień, że obiekt strachu nie stanowi realnego zagrożenia. Czy zauważacie  skojarzenia z określnikiem fobii. Czyli rusofobia.

Dodaj komentarz